Puchar Podlasia |
Wyniki MP w Sprinterskiej RJnO |
L.p. artowy Imię i nazwisko Ur. Klub CzasK 19
1 301 Anna Kraj 84 Śląsk Wrocław 45:58
3 309 Anna Włodarczyk 75 Artemis Wrocław 54:46M 16
1 180 Adrian Szlaszyński 86 UKS Żubr Białowieża 36:21
4 147 Paweł Krawczyk 87 Artemis Wrocław 50:24M 40
1 249 Jerzy Porzycz Flota Gdynia 44:39
2 245 Andrzej Skonieczny Paulinum Jelenia Góra 44:54
4 247 Grzegorz Możanowicz 63 Burza Wrocław 51:48K 16
1 264 Ewa Królewska 90 UKS Pietrasze 54:24K 14
1 332 Joanna Brodziuk 92 UKS Hubal Białystok 35:33
7 338 Angelika Kaczmarska 92 UKS 107 Wrocław 1:46:01M 14
1 212 Dariusz Krawczyk 92 UKS Błyskawica 19:09
2 211 Wiktor Baura 92 UKS 107 Wrocław 21:46M 60+
1 252 Sławomir Solka 44 Burza Wrocław 35:15M 12
1 234 Kalvaitis Danius Litwa - 20:28
3 236 Błażej Możanowicz 93 UKS 107 Wrocław 27:40
Puchar Podlasia |
Wyniki krótki - piątek |
L.p. nr start. Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
K 19
1 306 Anna Kamińska 83 UWKS WAT Warszawa 49:51
2 301 Anna Kraj 84 Śląsk Wrocław 51:30
3 309 Anna Włodarczyk 75 Artemis Wrocław 53:43
M 16
1 180 Adrian Szlaszyński 86 UKS Żubr Białowieża 49:20
2 147 Paweł Krawczyk 87 Artemis Wrocław 51:24
M 40
1 246 Andrzej Krochmal 56 Gwardia Warszawa 46:18
2 245 Andrzej Skonieczny Paulinum Jelenia Góra 54:22
247 Grzegorz Możanowicz 63 Burza Wrocław dysk.
K 14
1 322 Anna Popławska 91 UKS Pietrasze 43:15
5 338 Angelika Kaczmarska 92 UKS 107 Wrocław 1:07:41
M 14
1 212 Dariusz Krawczyk 92 UKS Błyskawica 28:53
10 211 Wiktor Baura 92 UKS 107 Wrocław 1:13:49
M 60+
1 252 Sławomir Solka 44 Burza Wrocław 52:22
M 12
1 224 Michał Dębczyński 93 UKS Hubal Białystok 23:25
4 236 Błażej Możanowicz 93 UKS 107 Wrocław 25:32
Puchar Podlasia |
Wyniki klasyk - sobota |
L.p. artowy Imię i nazwisko Ur. Klub Czas
K 19
1 301 Anna Kraj 84 Śląsk Wrocław 1:26:47
3 309 Anna Włodarczyk 75 Artemis Wrocław 1:35:13
M 16
1 180 Adrian Szlaszyński 86 UKS Żubr Białowieża 1:19:10
4 147 Paweł Krawczyk 87 Artemis Wrocław 1:36:23
M 40
1 245 Andrzej Skonieczny Paulinum Jelenia Góra 1:21:08
5 247 Grzegorz Możanowicz 63 Burza Wrocław 2:09:42
K 14
1 330 Martyna Kopeć 91 UKS Pietrasze 35:46
338 Angelika Kaczmarska 92 UKS 107 Wrocław nkl
M 60+
1 252 Sławomir Solka 44 Burza Wrocław 1:19:19
M 12
1 236 Błażej Możanowicz 93 UKS 107 Wrocław 34:20
Puchar Podlasia w scorelauf |
Wyniki sztafety - niedziela |
K 19
1 301 Anna Kraj 84 Śląsk Wrocław 1:32:04
309 Anna Włodarczyk 75 Artemis Wrocław abs
M 16
1 151 Sebastian Ziarko 86 UKS Żubr Białowieża 1:06:01
5 147 Paweł Krawczyk 87 Artemis Wrocław 1:18:00
M 40
1 245 Andrzej Skonieczny Paulinum Jelenia Góra 1:35:33
5 247 Grzegorz Możanowicz 63 Burza Wrocław 2:11:48
K 14
1 330 Martyna Kopeć 91 UKS Pietrasze 41:11
338 Angelika Kaczmarska 92 UKS 107 Wrocław nkl
M 14
1 209 Piotr Pyra 91 UKS Fuks Falenica 47:24
211 Wiktor Baura 92 UKS 107 Wrocław nkl
M 60+
1 252 Sławomir Solka 44 Burza Wrocław 1:58:14
M 12
1 235 Kacper Janowski 94 UKS Hubal Białystok 42:03
236 Błażej Możanowicz 93 UKS 107 Wrocław nkl
na podstawie wyników dostępnych na stronie: http://www.mtbo.pl/